top of page

PROGRAM 2020

Ballroom Dancing Lessons
LEKCE ZOUKU S LUCIOU

Už 3.11. ve 20.00 se společně roztancujeme! Profesionální tanečnice Lucia Kubášová připravila speciálně pro Kino Brasil online lekci párového tance brazilského zouku. Lekce bude v AJ. Chcete se naučit více? Navštivte www.dancezouk.cz

Interview
PAVEL ŠEMBERA: OBCHODNÍKEM V BRAZÍLII

Pavel Šembera, obchodník s Latinskou Amerikou, milovník Brazílie a autor knih 'Brazílie: návod k použití' a 'Obchodníkem po Latinské Americe' nám 4.11. ve 20:00 v unikátním rozhovoru pro Kino Brasil prozradí zajímavosti a zkušenosti z jeho profesního života. Jaké je obchodování s Brazílií? Co vás může překvapit při jednání s Brazilci? Podívejte se na Pavlův web www.tudobem.cz

23456-cartaz.jpg
TŘI LÉTA

Během tří lét léta se správkyně luxusních bytů spoléhá na její vynalézavost a na příležitost využít toho, co jí přijde do cesty, protože její zaměstnavatelé jsou zapleteni do velkých korupčních skandálů. Více zde.

Capoeira Music Instruments
MILAN TICHÝ: O BRAZILSKÉ HUDBĚ

Milan Tichý je cestovatel, průvodce, pedagog, hudebník a milovník brazilské hudby. Před filmem Amazônia Groove nás vtáhne do hudebního světa.

2904483.jpg
AMAZÔNIA GROOVE

Dokument o mistrech Amazonie a hudbě vzniklé v tomto regionu.

Více zde.

DJ
DJ BORÓ LIVE

DJ Boró udělá brazilskou party přímo u vás doma! Zaposlouchejte se do brazilské hudby a zatancujte si na divoké rytmy Brazílie.

MV5BYzY5YTc4MjEtMmM5MS00ZDkxLTk2MDItYjM0
ALICE JÚNIOR

Příběh transgender teenagerky, která se se svým otcem přestěhuje z velkoměsta Recife na jih Brazílie a musí chodit do katolické školy. Více zde.

121507286_2741890352752265_2012150815743
KLEBER MENDONÇA FILHO: MUZEUM

Čtyři krátké filmy od skvělého brazilského režiséra. Více zde.

Concert Musician
FÁBIO CARNEIRINHO: FORRÓ LIVE

Fábio Carneirinho je uznávaný brazilský hudebník a zpěvák. Pro Kino Brasil udělá live koncert přímo z Brazílie. Zatancuje si brazilské forró a užijte si veselou hudbu!

Brazilian Flag
KRISTÝNA OMASTOVÁ: BRAZILCI SE UČÍ ČESKY? LIVE

Kristýna Omastová učí češtinu v brazilském městě Bataypora. Proč se Brazilci učí česky?

1334771.jpg
MONIKA A KAMARÁDI

Vychází z grafického románu Lu Cafaggiho a Vitora Cafaggiho a vychází z komiksu Mauricia de Sousy. Chlapec Jimmy Five shromažďuje své přátele, aby našli svého psa Fluffyho, který byl unesen. Více zde.

MV5BNTljMGY5NTgtOGI0My00YzFiLTk0MDEtMzQ3
PŘEDTÍM NEŽ ZAPOMENU

Ve věku 80 let se Polidoro rozhodl zničit stabilitu svého pohodlného života soudce v důchodu a stát se majitelem striptýzového klubu. Více zde.

wix page 2.png

a jaké to bude letos?

podívej se, co pro tebe chystáme

bottom of page