top of page

PROGRAM 2018

Tekutá pravda.jpg

AOS TEUS OLHOS

Dokáže se lidský strach a nenávist šířit rychlostí připojení? Precizní portrét dnes běžného on-line veřejného lynčování nás vnese do dilematu, kdy jsou vina i nevina neprokazatelné.

Tropychaos.jpg

TROPYCAOS

V Salvadoru da Bahia nastalo nejteplejší léto za posledních padesát let. Mladý básnický talent Guima se snaží v horkém městě obstát, ale má k tomu nevhodnou tělesnou schránku.

Bingo každé ráno králem.jpg

BINGO: O REI DAS MANHÃS

Mladý a ambiciózní herec Augusto v roli televizního šaška Binga. Postupně se stává nejpopulárnějším klaunem v zemi, ač jeho pravou tvář pod nánosy make-upu a paruky zná málokdo. V zákulisí se totiž odvíjí nespoutaný příběh plný drog, divokých večírků, ale i vnitřních ran. 

Mama Brasil.jpg

BENZINHO

Nejobyčejnější příběh o rodičích a dětech od brazilského režiséra Gustava Pizzia v hlavní roli s okouzlující Karine Teles, dojímá, baví, zahřívá a slibuje, že život má spoustu barev a nových začátků.

Laskavá_bestie.jpg

O ANIMAL CORDIAL

Přepadení! Do luxusní restaurace na periferii města vtrhnou ozbrojení lupiči. To ještě netuší, že se brzy stanou součástí mnohem krvelačnější zápletky. Společenské normy se totiž lámou pod tíhou situace a na povrch se derou zvířecí touhy po krvi a po holém přežití.

Exšaman.jpg

EX-PAJÉ

Kmen Paiter Surui v hlubokém pralese brazilské Amazonie neměl do roku 1969 tušení o vnějším světě. Od prvního kontaktu s bělochy se mnoho změnilo - elektrika, zbraně, chytré telefony a Facebook vystřídali tradiční způsob života.

wix page 2.png

a jaké to bude letos?

podívej se, co pro tebe chystáme

bottom of page