© 2019 Kino Brasil

  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon

PROGRAM 2018

ČTVRTEK 1. 11. 2018

Tekutá pravda.jpg

Dokáže se lidský strach a nenávist šířit rychlostí připojení? Precizní portrét dnes běžného on-line veřejného lynčování nás vnese do dilematu, kdy jsou vina i nevina neprokazatelné.

Aos teus olhos

Tekutá pravda

PÁTEK 2. 11. 2018

Tropychaos.jpg

V Salvadoru da Bahia nastalo nejteplejší léto za posledních padesát let. Mladý básnický talent Guima se snaží v horkém městě obstát, ale má k tomu nevhodnou tělesnou schránku.

Tropycaos

Tropychaos
Bingo každé ráno králem.jpg

Mladý a ambiciózní herec Augusto v roli televizního šaška Binga. Postupně se stává nejpopulárnějším klaunem v zemi, ač jeho pravou tvář pod nánosy make-upu a paruky zná málokdo. V zákulisí se totiž odvíjí nespoutaný příběh plný drog, divokých večírků, ale i vnitřních ran. 

Bingo: O Rei Das Manhãs 

Bingo: každé ráno králem

SOBOTA 3. 11. 2018

Mama Brasil.jpg

Nejobyčejnější příběh o rodičích a dětech od brazilského režiséra Gustava Pizzia v hlavní roli s okouzlující Karine Teles, dojímá, baví, zahřívá a slibuje, že život má spoustu barev a nových začátků.

Benzinho

Mama brasil
Laskavá_bestie.jpg

Přepadení! Do luxusní restaurace na periferii města vtrhnou ozbrojení lupiči. To ještě netuší, že se brzy stanou součástí mnohem krvelačnější zápletky. Společenské normy se totiž lámou pod tíhou situace a na povrch se derou zvířecí touhy po krvi a po holém přežití.

O Animal Cordial

Laskavá bestie

NEDĚLE 4. 11. 2018

Exšaman.jpg

Kmen Paiter Surui v hlubokém pralese brazilské Amazonie neměl do roku 1969 tušení o vnějším světě. Od prvního kontaktu s bělochy se mnoho změnilo - elektrika, zbraně, chytré telefony a Facebook vystřídali tradiční způsob života.

Ex-Pajé

Exšaman
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now